Vysokozdvižné vozíky dieslové
 MWH2   Séria M, nosnosť 7.0 ton
Štandardná výbava
Vysokozdvižné vozíky Max Holland sú vyrábané v amerických fabrikách, ktoré vznikli v Číne vďaka americkým investorom.

Do našich vysokozdvižných vozíkov sú montované komponenty vysokej kvality, vďaka ktorým vzniká vysoko kvalitný výsledný produkt. Do našich vysokozdvižných vozíkov sú montované dieselové motory, LPG – motory a súčasťou našej ponuky je aj segment vysokozdvižných vozíkov na elektrický pohon. Všetky druhy vozíkov majú zdvihovú kapacitu od 1 do 3,5 tony.

Veľa pozornosti a starostlivosti sa venuje detailnej konečnej úprave, ktorej výsledkom je výrazný vzhľad a konečný estetický dojem.

Do vysokozdvižných vozíkov Max Holland sú štandardne montované prehľadné monitory s ukazovateľmi teploty, výšky stavu paliva, počítadlom hodín a výstražných svetiel. Chod vpred alebo vzad je riadený elektrickým prepínačom, ktorý je umiestnený na boku stojana volantu. Výfuk je izolovaný a štandardne nasmerovaný vertikálne.

Do protiváhy je namontovaná ochranná mriežka, ktorá takisto zvyšuje atraktivitu zadného pohľadu vozíka. Montujeme len najlepšie súčiastky a aj tým dosahujeme veľmi malú a krátku krivku otáčania.

Zdvíhací stĺp zabezpečuje dobrý výhľad. Dodatočnou výhodou v štandardnej výbave je aj bočný posuv. Na požiadanie je možné montovať rôzne dĺžky lyžín, napr.920, 1070, 1150 alebo 1220mm.

V sade dodávanej k vozíkom sa nachádza návod na obsluhu, servisná knižka a špeciálne náradie, ktoré je potrebné na prevádzku. Vysokozdvižné vozíky Max Holland majú certifikát CE a dieselové motory majú certifikát Euro 3 a tým spĺňajú najnovšie požiadavky týkajúce sa emisií splodín.

Technické parametre (kliknite na tabuľku na prevzatie PDF katalógu)